Форум за роуплей и лично творчество
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за роуплей и лично творчество

Форум за роуплей и лично творчество
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 I Stand Alone [ненаписаното пише..]

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Scarlett^^
Кефско дитенце
Кефско дитенце
Scarlett^^


Брой мнения : 70
Registration date : 28.09.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeСъб Ное 03, 2007 4:16 pm

Тая тема си е лично моя,пъГ!

Казвам се Вили.Ама ако ми говорите Вил или Вилс.На 13,почри 14 години съм и съм от София.Уча в 9 ФЕГ,обичам даскалото си,нищо,че съм го посещавала само 4 дни от началото на учебната година.Какво да направя,че стачката ми попречи?^^

Обичам повечето неща..Обичам си компа и качествената музика.Обичам черни дрехи,гуменки с черепчета и гривни.Обичам ленти за коса и по-широки дънки.Мноого обичам колани.Обичам кола и чипс,мога да ям това с вековеее.Обичам също и да карам колело,да се смея и да тичам боса.Обичам веселите емотикони и мнооого обичам mp3-то си.И телефона си обичам,както и книгите ми,защото те са ми много важни.Обичам шоколад,помага ми винаги когато имам нужда от него.И обичам кучета,направо съм влюбена в тях <3 И плюшени играчки обожавам,особено "Ничи".Обичам сидитааа с красиви обложки и обичам френския.Него го обичам най-много.

Мразя лъжите,надуването като балони,и хипер къси поли.Мразя всички и всичко около мен,мразя и себе си.Мразя да искам нещо,а да не го получа,а най-мразя,когато ми викат.Не обичам да ми викат,защото се чувствам зле.Мразя чалгата до дъното на душата си,както и смешните обувки.Вярно,че всеки има право да носи каквото иска,но това са обукви,hello,не виждат ли?Мразя пълзящи гадини,просто ме отвращават.И мразя безмислените тъпи сериалчета,които имат за цел да разсмиват,ама само е карат да се мръщя.И мразя да мразя някой,а се улавям в това действие твърде често..

Айде питайте ^^
Върнете се в началото Go down
Antifashion

Antifashion


Брой мнения : 25
Age : 31
Registration date : 26.10.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 1:47 am

Какво те кара толкова много да мразиш нещата около себе си?Че даже мразиш и самата себе си?
Върнете се в началото Go down
Drama Queen
Set me free
Set me free



Брой мнения : 297
Age : 28
Registration date : 29.03.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 9:57 am

Че как...Злобата на Вилс рулира,нали? Laughing
Върнете се в началото Go down
http://www.lordoftherings.editboard.com
Scarlett^^
Кефско дитенце
Кефско дитенце
Scarlett^^


Брой мнения : 70
Registration date : 28.09.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 10:44 am

Antifashion написа:
Какво те кара толкова много да мразиш нещата около себе си?Че даже мразиш и самата себе си?

Еми..аз си го наричам песимизъм.Просто не виждам нищо хубаво никъде.Всеки ми казва "Трябва да гледаш от хубавата страна на нещата" и аз все отговарям:"Ами къде е тя?Не я виждам"..Някак просто не вярвам в доброто.По принцип мога да бъда много добър човек,сигурно има изключения,и хора,които не мразя,обаче те са малко.Себе си мразя най-много от всички по простата причина,че не мога да бъда това,което искам.Винаги нещо се обърква,винаги се получава някакъв гаф и аз все се прецаквам сама себе си.Все има някой,който е разочарован от мен.Я родители,я приятелка,я някой съсед.Писна ми да се опитвам да бъда нещо,което не мога,обаче продължавам да се опитвам.Просто мразя да разочаровам хората.Искам да бъда друга,но не мога.Затова се мразя повече от всичко..^^

Елизабет Уотсън написа:
Че как...Злобата на Вилс рулира,нали? Laughing

Е мн ясно,пъГ Laughing
Не,това моето не е злоба,това е вид разочарование от всичко.Аз не злобея против хората или света,разочарована съм от всички и всичко,понеже всяко нещо води до провал.Всеки човек те мами,лъже и те предава.Ето затова мразя..

Надявам се да съм успяла да отговоря на въпросите ви..
Върнете се в началото Go down
Drama Queen
Set me free
Set me free



Брой мнения : 297
Age : 28
Registration date : 29.03.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 10:49 am

Имам още едно въпросче


Мен мразиш ли ме? Embarassed Razz Embarassed Razz
Върнете се в началото Go down
http://www.lordoftherings.editboard.com
fire^girl
Фенче на роуплея
Фенче на роуплея
fire^girl


Брой мнения : 147
Registration date : 30.09.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 11:33 am

А менн? tongue Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Antifashion

Antifashion


Брой мнения : 25
Age : 31
Registration date : 26.10.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 11:59 am

UnWriTtEn^StoRy написа:
Antifashion написа:
Какво те кара толкова много да мразиш нещата около себе си?Че даже мразиш и самата себе си?

Еми..аз си го наричам песимизъм.Просто не виждам нищо хубаво никъде.Всеки ми казва "Трябва да гледаш от хубавата страна на нещата" и аз все отговарям:"Ами къде е тя?Не я виждам"..Някак просто не вярвам в доброто.По принцип мога да бъда много добър човек,сигурно има изключения,и хора,които не мразя,обаче те са малко.Себе си мразя най-много от всички по простата причина,че не мога да бъда това,което искам.Винаги нещо се обърква,винаги се получава някакъв гаф и аз все се прецаквам сама себе си.Все има някой,който е разочарован от мен.Я родители,я приятелка,я някой съсед.Писна ми да се опитвам да бъда нещо,което не мога,обаче продължавам да се опитвам.Просто мразя да разочаровам хората.Искам да бъда друга,но не мога.Затова се мразя повече от всичко..^^
[/b]

Емммм...звучи ми болезнено познато...И аз бях така, но един приятел ми каза да си купя розови очила и да гледам през тях.Аз не си ги купих и венаги, когато се сештах за него ми ставаше тъжно.Един ден просто реших да го послушам и да си сожа въображаеми розови очила.И да, започнах да виждам всичко розово.Всяка моя грешка просто я преглъщах и следващия път я прескачах....Всички ми изглеждаха усмихнати и аз почнах да се радвам заедно с тях на живота си .
Абе просто, когато ти писне от самата себе си се сети за това, което ти написах може да помогне...И вече ще си оптимистка...да знаеш, чувството е по-добро.

И за да не е флууд:
Коя ти е любимата книга, или може би автор или пък литературен герой?
Върнете се в началото Go down
Scarlett^^
Кефско дитенце
Кефско дитенце
Scarlett^^


Брой мнения : 70
Registration date : 28.09.2007

I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitimeНед Ное 04, 2007 12:37 pm

Елизабет Уотсън написа:
Имам още едно въпросче


Мен мразиш ли ме? Embarassed Razz Embarassed Razz

Ъъъ,не

fire^girl написа:
А менн? tongue Rolling Eyes

Почти не те познавам,затова не мога да те мразя.^^

Antifashion написа:
Емммм...звучи ми болезнено познато...И аз бях така, но един приятел ми каза да си купя розови очила и да гледам през тях.Аз не си ги купих и венаги, когато се сештах за него ми ставаше тъжно.Един ден просто реших да го послушам и да си сожа въображаеми розови очила.И да, започнах да виждам всичко розово.Всяка моя грешка просто я преглъщах и следващия път я прескачах....Всички ми изглеждаха усмихнати и аз почнах да се радвам заедно с тях на живота си .
Абе просто, когато ти писне от самата себе си се сети за това, което ти написах може да помогне...И вече ще си оптимистка...да знаеш, чувството е по-добро.

И за да не е флууд:
Коя ти е любимата книга, или може би автор или пък литературен герой?

Ще се опитам да запомня съвета ти и да престана да бъда толкова песимистично настроена.Благодаря ти ^^

Любимата ми книга..Постоянно откривам,че всяка книга,която прочета ми става любима.В момента най-любимата ми книга е една поредица от 4 книжки(поне засега,чакам 5-та) "Песен за огън и лед"..Фентъзи е,но си има голяма доза реланост в нея,нищо,че на моста ми се иска да не съм прочела някое изречение.
Любимия ми автор е Толкин.Според мен е един велик писател и мога да кажа,че обожавам "Властелинът на пръстените"..Нещо наистина велико..Иии Недовършените предания,Децата на Хурин,Силмарилион..
Литературен герой единствено не мога да избера.Всъщност може би мога,но не искам..Просто защото има толкова много герои,които харесвам и ще ми е твърде трудно да си избера някой..

Отново благодаря за съвета..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





I Stand Alone [ненаписаното пише..] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: I Stand Alone [ненаписаното пише..]   I Stand Alone [ненаписаното пише..] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
I Stand Alone [ненаписаното пише..]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за роуплей и лично творчество :: За форума :: Лексикон-
Идете на: